Ana sayfa İnternet 11.11 İndirimleri

11.11 İndirimleri

0
PAYLAŞ

Merakla beklenen 11.11 indirimlerinde büyük indirimlerin olacağı biliniyor. Şuan bildiğimiz kadarıyla Aliexpress, Amazon ve N11 gibi köklü alışveris sitelerinde 11.11 indirimleri nedeniyle büyük indirimler ve kampanyalar bekleniyor. Hatta N11 üzerinde 111 adet otomobilinde indirimli olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Bu otomobiller arasında Volkswagen marka araçlar bulunduğu söyleniyor.

Genel olarak %70-%80’e kadar büyük indirimlerin olacağı tahmin ediliyor. Çoğu alışveriş sitesi şimdiden 11.11 indirimleri ile ilgili çalışmalarını başlattı. Kuponlar, hediyeler, büyük indirimler, 11 Kasımda müşterileri bekliyor olacak. Şimdiden itibaren oyun oynarak kupon kazanabilceğiniz uygulamalar mevcut. Örneğin Aliexpress’te oyun oynayarak kazanacağınız kuponları 11 Kasım günü indirimlerde kullanmaya hak kazananilirsiniz. 11.11 indirimleri için özel yapılan indirimler ile satılan ürünler ise büyük ilgi görüyor. Geçtiğimız yıl da ise 11 Kasım indirimlerinde dünya üzerinde yaklaşık 1 trilyon dolarlik alışveriş yapıldığı biliniyor.

“11.11 İndirimleri” Anlamı Nedir?

11 Kasım “Yalnızlar Günü” olarak geçmektedir. Bunu alışveriş çılgınlığına çeviren kişi ise Alibaba’nın kurucusu olan Jack Ma. Bu festival 7 yıldır düzenleniyor. Aliexpress, Türkiye’nin de aralarında olduğu 200 ülke de bu güne özel indirimler yapıyor.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]