Ana sayfa İnternet Bilgi ASUS ROG G750JZ

ASUS ROG G750JZ

0
PAYLAŞ

Sizlere harika bir bilgisayar olan ve overclock edilebilen ASUS ROG G750JZ. “N’olmuş yani piyasada overclock edilebiliyorsa, benim bilgisayarım da overclock edilebiliyor.” diyebilirsiniz. Ancak bu bir oyuncu bilgisayarı. 17 inch ekrana sahip dizüstü bir oyuncu bilgisayarı.

Harika işlemci gücü. Dördüncü nesil ve masaüstü sınıfı Intel Core i7 4700 işlemci ile Asus TurboMaster teknolojisine sahip olan bilgisayar, yanında nVIDIA GeForce GTX 880M ekran kartı ile harika bir oyun deneyimi sunuyor.

51UF9w91NvL

Etkileyen Özellikler

Müthiş ötesi ses. Çoğu oyuncu bilgisayarının arka plana attığı bu durum G750 ile olaya DUR diyor. G750 ses donanımları ve yazılımları dengeli bir şekilde birleştirerek en iyi ses kalitesini ortaya koyuyor. Tabi yanında özel tip ASUS SonicMaster ve ROG AutoWizard teknolojilerini de içinde barındırıyor. Günümüzde birçok oyunda gördüğümüz üzere ses gerçekten önemli bir konuma geldi. Örneğin CS:GO oynarken rakibin adım seslerini duyamamak oyununuzun içine ediyor. Hemen öldürülebiliyorsunuz.(tabi iyi bir oyuncu iseniz ayrı) İşte sesin oyun oynamanızda önemli bir etken olduğunu gördük. Ve G750 ses konusunda sizlere eşlik ediyor.

Oyun deneyimi için ne gerekiyorsa.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]