Ana sayfa Sağlık Atakent Diş Kliniği

Atakent Diş Kliniği

0
PAYLAŞ

Atakent istanbul’un siteleri ile bilinen uydu kentleri ile bilinen kentleri arasındadır. Çok sayıda konutun yer aldığı Atakent haliyle birçok insanın yaşam merkezi haline gelmiştir. Bu da bu bölgede sağlıktan, giyim ve gıdaya birçok ihtiyacı beraberinde getirmiştir.
Atakent’te özellikle sağlık konusundaki ihtiyaçlar konusunda halkın taleplerine ve gereksinimlerine cevap verebilecek merkezlerin eksikliği söz konusuydu. Burada bu konuda ilk olarak ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunlara çözüm üretmek adına DİŞ 212 ağız ve diş kliniği atılımda bulundu ve Atakent Diş Kliniği ihtiyacını bu sayede giderdi.
Atakent diş kliniği olan Diş 212 bölgedeki en donanımlı ve en kapsamlı diş kliniği olması nedeniyle Atakent içerisinde yaşayan insanların ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemlere çözüm getirdiği gibi aynı zamanda çevre ilçelerden de birçok hastaya tedavi hizmeti sunmaktadır.

Diş 212 Atakent Diş Kliniği tıbbı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, hastalarının memnuniyeti için tüm diş hekimleri ile birlikte adeta seferber olan bir diş kliniği olması nedeniyle bölge halkı tarafından oldukça ilgi görmektedir. Diş 212 ‘nin Atakent diş hekimlerini http://www.dis212.com.tr/atakent-hekimler/ adresinden inceleyebilirsiniz.
Diş 212 ‘ye gelen hastalar implant, ortodonti (diş teli), kanal tedavisi, diş beyazlatma, estetik diş hekimliği, çocuk diş hastalıkları, diş eti hastalıkları ve lazer diş tedavileri başta olmak üzere birçok ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet alabilmektedirler. Hastalar Atakent Diş 212 ‘den hizmet alabilmek için 444 5 212 numaralı telefondan randevu aldıklarında kendilerine randevu tarihinde talep etmiş oldukları hizmet sunuluyor. Bunun yanı sıra çok acil durumlarda kliniğe randevu olmadan da başvuru yapabilirsiniz. DİŞ 212 müsaitlik durumuna göre acil hastalara gerekli duyarlılığı her zaman göstermekte olan bir sağlık kuruluşudur.
DİŞ 212’nin bu bölgede atmış olduğu bu adım zaman içerisinde farklı sağlık gruplarının da dikkatini çekti ve bölge de sağlık konusunda hizmet veren kuruluşların sayısında bir artış yaşandı.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]