Ana sayfa Teknoloji Bim, Apple Ürünleri Satmaya Devam Ediyor

Bim, Apple Ürünleri Satmaya Devam Ediyor

0
PAYLAŞ

Birleşik Mağazalar A.Ş. yani kısaca BİM zincir mağazaları bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ve yıllarda Xbox, PS4, iPhone 7 ve iPhone aksesuarları ile karşımıza çıkmıştı. Bim’den bu tür hareketleri tahmin etmiyor, hatta beklemiyorduk ama bizleri şaşırttıkça şaşırtmayı başardı. Artık alıştık diyebiliriz. BİM herhalde Apple ile çok iyi arkadaş oldu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Apple iPhone aksesuarları ile karşımıza çıkmıştı ve birçok iPhone kullanıcısı da bu durumdan dolayı mutlu olmuştu. Bu hafta yani 10 Kasım Cuma Günü tekrardan Bim Mağazaların da iPhone aksesuarları olacağını Bim broşürleri ile bizlere açıklamış durumda. iPhone aksesuarları yani EarPods ve Lightning – USB Kablo ile tekrar satışa çıkarılıyor.

Lightning – USB Kablo iki boyutu ile satışa çıkıyor:

  • 1 mt lightning
  • 2 mt lightning

Apple Store da 0.5 mt lightning kablo 89.00 TL fiyat ile satılmakta.

2 mt lightning kablo ise 129.00 TL bir fiyat ile satılmakta ama

Bim işe el koymuş, 1 mt lightning 39.90 2 mt lightning 49.90 TL ile satışa çıkıyor. Ayrıca EardPods kulaklık Apple Store da 129.00 TL ile satılırken Bim Mağazaların da 49.90 TL ile satışa çıkacak.

Not: Ağustos ayında ki EardPods fiyatı 55 TL ile satılmışken bu sefer 49.90 TL ile satılacağınızı önemle söylemek istiyoruz.

Bütün herkes düşünüyor bu kadar fiyat düşüşü nasıl olacak yoksa orijinal değil mi gibi düşünceler elbette gelecektir ancak sizlere iki konu ile orijinal olduğuna dair bilgilendirebiliriz.

  1- Geçmiş Kampanya

Geçmiş Ağustos ayında da bizlere aynı fırsatı sunmuştu bim mağazaları ve talepte çok olmuştu, bu taleplere ve orjinalliğe bakınca hiçbir şekilde sorun çıkmamıştır ve ürünler orjinal olduklarını kullanıcılarda kabul etmişlerdir.

  2- Mağaza Zinciri Olması

Bim mağazalarının sadece Türkiye’de 5602 mağazası bulunmakta bunun haricinde Fas ve Mısır’da da mağazaları bulunmakta bu da demektir ki Bim mağazaları büyük bir aile ve Bu kadar ürünü toptan alacağından dolayı Apple da kar koyaraktan uygun fiyata veriyor. Kısaca ürünler tabiki orjinal zaten Bim orjinal olmayan ürün tüketiciye sunmaz güvenebilirsiniz.

10 Kasım Cuma sabahı Bim mağazalarının kapılarında nöbette görüşmek üzere.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]