Ana sayfa Garaj Bu Aston Vanquish S Ultimate son Vanquish S

Bu Aston Vanquish S Ultimate son Vanquish S

0
PAYLAŞ
  • Aston Martin Vanquish S otomobillerinin sonuncusu olmaya da ancak böyle bir otomobil layık olabilirdi. Aston Martin’in V12 motorlu süper otomobiline sınırlı sayıda, eşine az rastlanır ve 211,995 £ fiyatlı veda. Aston Martin Vanquish S Ultimate’e önce kısa bir merhaba deyin ve sonra güzel bir hoşça kal ile veda edin.

Aston Martin üretimini sonlandırdığı Vanquish S modelinin final modeli olarak Vanquish S Ultimate’i lanse etti ve sadece 175 adet üretileceğini duyurdu. Vedayı olabildiğine eşsiz yapmak için bu modelde ekstralar çok fazla. İşte bazıları: Karbon fiber yan çeyrekleri, Golden Rose rengi ‘Ultimate’ çıkartmaları, yine karbon fiber treadplates ve özel koltuk dikişleri ile birlikte (boya ve iç mekan seçimleri de dahil olmak üzere) seçim yapabileceğiniz üç ‘Tasarım Teması’ Vanquish S taliplerinin seçenekleri arasında.

“Tasarımcı Temaları”nın ilki: Ultimate Black, özellikleri de şöyle; siyah boya, bakır bronz grafikler, siyah egzoz uçları ile kaliperler ve yeni beş kollu alaşımlar. Diğer tasarım detayları, kaput panjurlar, ızgaraları ve yan çatkıları için karbon fiber bağlar, bronzlaştırılmış siyah deri ise karbon tel örgülü fascia ile yapılmış bir durum.

Diğer ‘Tasarımcı Temaları’ ise mavi grafiklerle eşleşen gri bir dış ile sarı ve mavi detaylara sahip gri deri iç kısımlardan oluşuyor. Üçüncü özelliği bronz grafiklerle “beyaz altın” karoseri, siyah renk tonlarıyla bronz bir derinin iç içe geçmiş hali.

Aston, ayrıca “müşterilerin herhangi bir dış şemayı ve iç paketi maliyetsiz bir seçenek olarak birleştirmeyi seçebilecekleri” söylüyor. Bu konuda gerçekten çok yardımseverler.

Vanquish’i “kendi üretim ömrünün son safhasına girdiği için” kutlamak için inşa edilen Ultimate, sekiz hızlı otomatik şanzıman, üç kademeli adaptif sönümleme ve masif karbon seramik disk frenler ile Vanquish S’ten ayıran yönlere sahip. Motor bakımından ise Standart model ile aynı 595bhp’lik 6.0 litrelik V12’yi Ultimate de taşıyor.

küresel olarak sadece 175 araba üretilecek ve bu araçlar Coupe ile Volante sürümleri arasında bölünmüş olacak. Ultimate Coupe’nin fiyatı 211.995 pound, konvertibl fiyatı ise 223.995 pound. Ama doğal olarak havalanan V12’yi doğal olarak havaya süsen ihtişamı ile dinlerseniz seçmeniz gereken model olan Volante’ye gidin.

Markanın araca bakışını Aston’un satış satış sorumlusu Christian Marti, “Çok sevilen Vanquish S’nin üretim sonuna yaklaştıkça” başarısını sınırlı özel otomobillerle kutlamak istedik” diye belirtiyor.

Evet, Vanquish otomobillerinin üretiminin sonu bu, ama acele etmeyin: Aston, gelecek yıl göreceğiniz yeni bir modeli tanıtmak için çalışıyor. Bu tesadüfen, son Ultimate Vanquish’ın ilk teslimatları ile aynı zamanda olacak…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]