Ana sayfa Tanıtım Dizilere Pratik Çözüm

Dizilere Pratik Çözüm

0
PAYLAŞ

Hepimiz kendi kişiliğinden bir parça bulduğu, kendi yaşamından bir parçasını hissettiği için bazen ise günlük hayatın stresinden uzaklaşıp kendimize bir kaç keyifli saat ayırmak için diziler izlediğimizi biliriz. Her Çarşamba akşamı sıcak koltuğumuza geçip kendimizden bir parçayı diziyle birleştiririz dizide ki karakterler gibi düşünür kendimizi onların yerine koyar ”orada olsam şöyle yapardım” şeklinde cümleler kurarız yani kısacası kurguyu kendi dünyamızda yaşarız.

Tabi her zaman bu böyle olmuyor, evdeki hesap çarşıya uymuyor olabilir takip ettiğiniz filmin fragmanını bile kaçırmış olabilirsiniz. İşte o zaman ne yapacağız? Yardımımıza modern çağın kütüphaneleri, alternatif zaman makineleri olan, elimizde bulunan akıllı telefonlar ve bilgisayarlar koşuyor.

Artık kendi zamanımızı yönetmemizi sağlayan bu cihazlar sayesinde ne yetişemedim telaşına katlanancaksınız ne de işlerimizi ertelemek zorunda kalacaksınız. Peki zamanı nasıl kontrol ederiz, işte bunun cevabı kolay artık televizyon başında  saatlerce magazin haberlerini beklemenizin bir anlamı yok çünkü internetin yararlarını kullanma vakti gelmiştir.

Sevdiğiniz filmin fragmanları, ne zaman yayınlandığı ve önemli haberleri artık elinizde kullanım şıklığı ve kolaylığı ile size önerdiğimiz siteye
http://www.diziler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Örneğin yorgun argın bir iş günü eve geliyorsunuz. Zaten aklınız karman çorman bugün televizyonda neler olacağını hatırlamakta zorluk çekiyorsunuz. Televizyonu açsanız teker teker bakınmanız ayrı bir dert, sevdiğiniz dizinin o gün yayınlanmadığını 15 dakikada öğrenmeniz daha da ayrı bir dert… Bunun yerine önerdiğimiz sitede bulunan;

Yayın akışı sekmesinden istediğinizi hemen bulabilir veya daha önce hiç başlamaya zaman bulamayıp, hakkında sadece çevrenizdekilerin konuştuklarından başka  hiç bir şey bilmediğiniz dizilerin ilk kez cesaretini edip fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Yeni Resim (2)

Sevdiğiniz dizilerin fragmanlarını ve özet bölümlerini de takip edebileceğiniz internet sitesinde, neredeyse her dizinin tüm bölümlerini ve tüm fragmanlarını bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden aradağınız dizi veya fragmanı bu sitede bulabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]