Ana sayfa İnceleme En Popüler 5 Steam Oyunu

En Popüler 5 Steam Oyunu

0
PAYLAŞ
En pöpüler 5 steam oyununu sizler için listeledik.

Steam, bilindiği üzere en çok oyun satın alınan ve satışa koyduğu yeni oyunlarla neredeyse tüm oyuncu kitlesine hitap eden bir oyun satış platformu.

Bir oyun çıkaracaksınız ve tutmasını istiyorsunuz. O halde Steam‘e koyup oyununuzun tutup tutmayacağı hakkında fikir edinebilirsiniz. DVD masrafı gibi gereksiz masraflar ile uğraşmak yerine online bir oyun satış platformunda satışa çıkarmak sizin için en mantıklısı olacaktır.

Dünya üzerinde en çok oyun satan online satış platformu Steam‘in en çok oynanan ve rağbet gören en popüler 5 oyununu sizler için derledik. Eğer evde canınız sıkılıyor ve popüler oyunlardan oynamak istiyorum diyorsanız bu liste tam size göre.

1. Steam üzerinde en popüler, ilk oyunumuz Dota 2 moba ve strateji içerikli oyunumuz, 9 temmuz 2013 yılında çıkmıştır. Güncellemeleri bitmeyen ve hâla milyonlarca kullanıcısı olan Dota 2, Valve tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. İnternette bulunan League of legends’e göre daha iyi içerikleri, bulunmaktadır. Ayrıca League of legends’e göre daha, çok kafa karıştırıcı ve daha çok zorlayıcıdır. steamda bir aralar ücretli de olsa uzun zamandır, ücretsizdir ve çok olumlu olarak kendisini oynayan herkes memnun kalmıştır.

2. Steam üzerinde en popüler bir diğer oyun ise Counter Strike Global Offensive‘dır yine, Valve tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. 21 ağustos 2012 tarihinde çıkmış olan oyun FPS, çok oyunculu ve birinci şahıs gibi daha birçok kategoride bulunmaktadır. steamda milyonlarca kullanıcısı bulunan, CS:GO çok olumlu oylarıyla insanların gönüllerini almıştır CS:GO`nun temel sıkıntıları ise, Hile (Aimbot,Wallhack…),Troll insanlar, sürekli küfür eden ve Troll yapan ruslar oyunun en büyük sıkıntılarıdır ve unutmayalım saçma güncellemeler oyunu adêta Wolfteam’e çeviriyor. Steam’de 24 TL fiyatı olan CS:GO indirimde, 12 TL fiyatına düşmekte indirimsiz bile alınmasını öneririm.

3. Steam üzerindeki en popüler olan bir, diğer oyun ise Grand Theft Auto V (GTA5)’tir oyun olumlu oylarıyla milyonlar tarafından sevilmiştir ama son zamanlarda oylamaları karışık olarak görebilirsiniz. Oyun açık dünya, aksiyon , çok oyunculu, birinci şahıs ve daha birçok kategoride bulunmaktadır. Oyun 14 nisan 2015 tarihinde PC üzerine çıkmıştır ve büyük bir etki yaratmıştır. Online oynanabilme özelliği olan oyun, tamamen açık dünya oyunudur. Güncellemeler ile yepyeni güzel online modları eklenmektedir. Steam üzerinde 179 TL fiyatı olan oyun, indirimde 89 TL gibi bir fiyata düşmektedir. Oyunu bizzat tavsiye ederim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]