Ana sayfa Oyun GameX 2019 Ne Zaman? Nerede? GameX 2019 Hakkında Bilgiler

GameX 2019 Ne Zaman? Nerede? GameX 2019 Hakkında Bilgiler

0
PAYLAŞ

Her yıl düzenlenen, oyun fuarlarının önde gelen isimlerinden GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı bu yıl da bomba gibi geliyor. Bağımsız oyun yapımcılarının, ünlü yayıncıların ve youtuberlar bu fuarda yer alacaklar. Fuarda birden çok turnuva ve etkinlik ile ziyaretçilerinin eğlenmesine olanak sağlanacak. Fuar içerisinde ki ziyaretçiler için yapılan tüm aktivitelerden faydalanabilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Birçok adı bilinen köklü markaların sponsorluğu ile ses getirecek bir organizasyona imza atılıyor. Ayrıca GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı açıldığından bu yana en yüksek katılımcı rekoruna sahiplik ediyor.

GameX 2019’da Neler Var?

Birbirinden farklı oyunlara özel tek oyunculu, eşli turnuvalar, isterseniz sizinde katılabileceğiniz farklı oyun karakterlerinden bir araya gelen cosplay yarışmaları, katılımcıların üst seviye sistemlerde üst seviye ekipmanlar ile oyun oynayabileceği oyun alanları, bilgilendirici konferanslar, eğlenceli Drone ve Robot yarışları, Sanal gerçeklik deneyimi için VR Test alanları, işinde uzman kişilerin elinden çıkmış atölye çalışmaları gibi birçok etkinliğin GameX 2019 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarında yer alacağı belirtildi.

GameX 2019 Katılım Koşulları Neler?

GameX 2019‘a katılabilmek için 12 yaşın üzerinde olunmalıdır. Fakat 12 Yaş altındaki ziyaretçiler, 18 yaşından büyük refakatçileri ile fuar alanına sorunsuz giriş yapabilirler.

GameX 2019 Nerede? Ne Zaman?

Bu yıl düzenlenecek organizasyon 5-6-7-8 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde siz ziyaretçilerini bekliyor! (Fuar İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece ilçesindedir.)
(Fuar Saatleri: 5-6-7 Eylül 10.00 – 18.00 , 8 Eylül 10.00 – 17.00)

GameX 2019 Bilet Fiyatları Ne Kadar?

5 Eylül Perşembe günü 20₺
6 Eylül Cuma günü 20₺
7 Eylül Cumartesi günü 25₺
8 Eylül Pazar günü 25₺
5-6-7-8 Eylül yani tüm günleri içeren kombine bilet ise 70₺
(Yukarıdaki belirtilen fiyatlar normal bilet fiyatlarıdır. Normal biletler ile fuar alanına günde 1 defa giriş yapılabilmektedir. Fuara girdikten sonra çıkış yaparsanız aynı bilet ile tekrar giriş yapamazsınız.)
Ben fuar zamanı istediğimiz zaman çıkıp girmek istiyorum derseniz VIP biletlere göz atabilirsiniz. VIP biletler için aşağıda belirttiğimiz GameX’in websitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Daha fazlası ve detaylar için GameX’in resmi websitelerine buraya ve buraya tıklayarak ilerleyebilir, aşağıdaki videoyu izleyerek fuar hakkında kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]