Ana sayfa İnternet Bilgi GoPro Hero 5 Özellikleri ve Fiyatı

GoPro Hero 5 Özellikleri ve Fiyatı

0
PAYLAŞ

En büyük aksiyon kamera üreticisi olan GoPro, Hero 5 modelini tanıttı. Önceki modellere göre daha iyi özelliklerle donatılmış olması aşikar olan Hero 5 modeli, bize yeniliklerin arasında sürpriz özellikleri de beraberinde getirmiş. GoPro‘nun sporcular için vazgeçilmez oluşu, bu cihazı da almak isteyen milyonlarca sporcuyu beraberinde getirecek. Satış rakamlarının yüksek olmasını beklediğimiz cihazın özelliklerine geçelim dilerseniz.

Özelliklerden önce cihazın iki ayrı model bulunacağı müjdesini verelim. Bu modeller ise Hero 5 Black ve Hero 5 Session ismini almış.

GoPro Hero 5 Black Özellikleri

RAW(ham) formatındaki fotoğrafları 12 Megapiksel çözünürlüğüyle çekebilen kameraya, 1080p video çözünürlüğünde 120 FPS’e ulaşabilen ve 4K’da 30 FPS video kaydı özelliğine sahip olan GoPro Hero 5 Black iddialı geliyor. 2 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip ve ayrıca 10 metreye kadar su geçirmez. Şuan sadece 7 dille desteklenen sesle kontrol özelliği ve dahili GPS’te bulunuyor. İleri tarihlerde sesle kontrol özelliğine daha fazla dil destekleneceği açıklandı.

GoPro Hero 5 Session’un tek farkı ise, 12 yerine 10 Megapiksel çözünürlükte kameraya sahip olması. 

İki üründe 2 Ekim‘de satışa sunulacak. GoPro Hero 5 Black‘in fiyatı 399$ iken Session versiyonu 299$‘dan satışa sunulacak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]