Ana sayfa Tanıtım Günümüzün Oyunu: Flash Oyun

Günümüzün Oyunu: Flash Oyun

0
PAYLAŞ

Flash oyun keyfini doyasıya yaşamaya hazır mısınız çocuklar? Aradığınız her türlü oyunun en güzelini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. İster erkek oyunlarını oynamak isteyin ister kız oyunlarını, Oyunlari.CC ile hepsini bir arada bulacaksınız.

Sevdiğiniz tüm oyunları ücretsiz oynayın!

Çizgi Film karakterlerini çok seviyor ve çizgi film karakterleriyle oyunlar oynamak istiyor fakat bir türlü aradığınız karakterleri bulamıyor musunuz? Aradığınız tüm karakterler Oyunlari.CC ile sizin parmaklarınızın ucuna geliyor. İster Pepe oyunlarını ister Ben10 oyunlarını isterseniz de Tom ve Jerry oynayın, oyunları çok sevecek ve bırakmak istemeyeceksiniz.

oyun

Ben çizgi film oyunlarını değil futbol, dövüş ve macera oyunlarını severim diyenler için de yüzlerce farklı oyun bulunuyor. Çok kolay oynanışa sahip macera ve aksiyon dolu oyunları sizleri birer kahraman yaparak düşmanlarınızı yok etmenizi sağlayacak. Özellikle Bitkiler ve Zombiler oyunu ile Zombi Taşları oyunu sizin maceradan maceraya koşmanızı sağlayacak ve sizi doyasıya eğlendirecek.

Eğer ben bir kızım, bu oyunları sevmiyorum benim için makyaj oyunları ve giydirme oyunları gibi oyunlar yok mu diyorsanız; yine en eğlenceli ve popüler kız oyunları sizlerin bilgisayarınıza geliyor. Barbie’nın en yeni oyunlarıyla birlikte bakım, makyaj, saç stili ve moda gibi oyunları oynayabilir ve karakterinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Peki ben çalışkan bir çocuğum ya benim için oyunlar da var mı diyen zeki çocuklar da zeka oyunları ile zekalarını zorlayarak zorlu ipuçlarını çözerek gizemli maceralara koyulabilirler ve zeka sorularını çözebilirler.

Tüm bu oyunların yanı sıra; arkadaşınızla oynayabileceğiniz 2 kişi oynanabilen oyunlar, çiftlik oyunları, 3D oyunlar, Mario oyunları, yemek oyunları, Dora oyunları ve Zuma oyunları gibi binlerce oyunu ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden açıklama kısmını okuduktan sonra oynayarak en yüksek skoru yapmaya çalışabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]