Ana sayfa Teknoloji Huawei P11, 40 MP arka ve 24 MP ön kamera ile birlikte...

Huawei P11, 40 MP arka ve 24 MP ön kamera ile birlikte gelebilir

0
PAYLAŞ

Bu çok heyecan verici. Sızıntı uzmanı Evan Blass, Huawei P11’in benzeri görülmemiş bir kamera düzeneğiyle gelebileceğini gösteren bazı materyalleri ele geçirdi. Aşağıda görebileceğiniz bugünlerde yayınlanan bir tweet’te Huawei’nin P serisindeki bir sonraki cihazın, 5x hibrid zoom ve 40 MP’lik bir arka kamera düzeneği ile 24 MP’lik selfie kamera ile üçlü lens kullanabileceği öne sürüldü.

Söylenti, fotoğraf makinelerinin Leica ile birlikte yeniden tasarlanabileceğini ortaya koyan “Huawei’nin yaratıcı ajanslarından biri için” çalışan bir dijital sanatçının görüntülerine dayanıyor (Blass’ın bunları nasıl ele geçirdiği belli değil). Arka lenslerin üçlüsünün nasıl yapılandırılacağına gelince – sensör kurulumu, diyafram açıklığı vb. Açısından – yalnızca spekülasyonlar var.

Bir sonraki Huawei P serisi bir görüntüleme merkezi olacak mı? Şirketin yaratıcı ajanslarından birinde yer alan dijital bir sanatçı, bu “PCE Serisi” reklamları portfolyolarına ekledi – 40MP, 3 objektifli arka (5x hibrid zoom) + 24MP selfie, hepsi Leica-co-developed olduğunu iddia ediyor.

-Evan Blass (@evleaks) -6 Aralık 2017-

Ateşe körükle giden, Blass diyorki “Görüntüleri artık bir kaynaktan kaldırılmış genellikle bu tarz sonradan kaldırılan tanıtımlar gerçektir.”

Huawei, Nisan 2000’de Huawei P9 ile bu kurulumu tanıtan son zamanların trendindeki ‘çift kamera’ ilk uygulayıcılardan biriydi. Bu kamera, Huawei’nin büyük amiral gemileri için o zamandan beri kamera teknolojisi ile ortak olduğu Leica ile de ortaklaşa geliştirildi. Bu arada Huawei, son zamanlarda kameraları için AI tabanlı iyileştirmeleri hedef alıyor; bu, yukarıda bahsedilen fotoğraf donanımı ile birlikte, P11‘in 2018’de göreceğimiz en iyi fotoğraf makinesi telefonlarından biri olmasını sağlayabilir.

P11’in ne zaman görüleceği konusunda Huawei geçen yılın şubat ayında şirketin P cihazları için önceki Nisan döneminden biraz erken bir vakitte P10’u tanıtmıştı; Huawei’nin P11 için ne sakladığını bulmak için sadece 2014 yılının 1. Çeyreğine kadar beklemek zorundayız.

Spekülasyon hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumları bize bildirin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]