Ana sayfa Sosyal Medya Instagram’a Yeni Özellikler Geldi

Instagram’a Yeni Özellikler Geldi

0
PAYLAŞ

Instagram‘a her geçen gün yeni bir özellik ekleniyor. Instagram, bugünde toplamda 2 yeni özellik daha kullanıma sundu. Bu gelen yeni özellikler ise, hikaye arşivi ve hikayelerde öne çıkanlar.

Artık hikayeler 24 saat sonra silinip gitmeyecek ve isteyen paylaştığı hikayeyi kaydedip, profilinde de paylaşabilecek. Anıları paylaşmakta sınırın olmadığı Instagram‘da bu özelliği eminiz ki bir çoğunuz bekliyordu. Bu gelen özellik sayesinde hikayelerde paylaşılan anılar, artık kaydedilebilecek ve isteyen hikayesini profilin de de paylaşabilecek. Şunu da söylemeden geçmeyelim, 2013 yılından beri Instagram‘a gelmiş olan profil güncellemelerinde en kapsamlısı belki de bu özellikler oldu.

Hikaye Arşivi Özelliği

Hikaye arşivi özelliğine değinelim. İnstagram‘da aslında arşiv özelliği mevcuttu ancak hikayeler arşive kaydedilemiyordu. Kaydetmiş olduğunuz hikayeleri artık gönderi olarak ya da profilinizde Hikayelerde Öne Çıkanlar arasında paylaşım yapabilirsiniz.

Hikayelerde Öne Çıkanlar Özelliği

Hikayelerde Öne Çıkanlar ise profilinizde yer alan biyografinin hemen altında yeni bir bölüm olarak yer alacak. Dilediğiniz anda dilediğiniz sayıda istediğiniz hikayeleri paylaşabilme imkanına sahip olacaksınız.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]