Ana sayfa Teknoloji iPhone 6S Ne Zaman Satışa Çıkacak ve Özellikleri Neler Olacak?

iPhone 6S Ne Zaman Satışa Çıkacak ve Özellikleri Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

Apple’ın yeni çıkaracağı yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6S’in ne zaman satışa çıkacağını ve nasıl özelliklerde piyasadaki yerini alabileceğini anlattık. iPhone 6S ile birçok yenilik gelecek. Android cihazlardaki o üstün özellikleri, stabil olarak çalışan İOS işletim sistemi içerisinde de görebileceğiz. Böylece telefondaki verimlilik daha da artmış olacak. Fiyatta bu özelliklerle orantılı olarak bir hayli artacak.

Ne zaman satışa çıkarılacak ?

Eylül ayında çıkması planlanan Yeni Nesil iPhone 6S‘in özellikleri, iPhone 6‘ya kıyasla bir hayli değişecek.

Özellikleri neler olacak ?

Kamera

En iyi fotoğraf için megapiksele değil, ışığa ve bu ışığın doğru kullanılabilmesine ihtiyaç var” diyen Apple, yeni nesil iPhone 6S‘de kameranın sensörünü büyük ölçüde değiştirecek.

iPhone6s Ram

Uzun süre 512 Mb ram ile yoluna devam eden Apple iPhone 5s’te 1 GB sistem belleğine geçiş yaptı. Apple iPhone 6‘da 1GB sistem belleği kullanmaya devam etti. Yeni Nesil iPhone 6S‘te ise 2GB sistem belleği kullanacağını belirtti.

İşlemci

Apple Yeni Nesil iPhone 6S‘te ise A9 Yonga setini kullanacak. Apple 64 Bit mimari ile yola devam edecek. Yeni işlemcinin performans anlamında 8 ya da 10 çekirdekli işlemcileri arkasında bırakacağını söyleyebiliriz.

a9 Pil

iPhone kullananların en önemli sorunu şarjdır. Apple bu konuda henüz tam bir bilgi vermedi fakat şarj süresi konusunda büyük bir adım atmasını bekliyoruz. Özellikle 3000 mAh seviyesine çıkmasını bekliyoruz. Çünkü kullanıcılar şarj konusunda oldukça titiz davranıyor.

Sonuç

Apple‘ın yeni çıkaracağı iPhone 6S’in özelliklerinin diğer modellerine göre daha gelişmiş olacağını öne sürebiliriz. Tabi ki de bu durumun fiyata yansıyacağından eminiz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]