Ana sayfa Uygulamalar Kısa Süreli Ücretsiz Olan Android Uygulamalar 27 Haziran 2018

Kısa Süreli Ücretsiz Olan Android Uygulamalar 27 Haziran 2018

0
PAYLAŞ

Kısa bir süreliğine geçerli olan ücretsiz Android tabanlı uygulamaları listeledik. Fakat siz bu yazıyı okurken tabi ki bazılarının veya hepsinin geri normal fiyata çıkmış olması gibi bir ihtimali her zaman söz konusu, eğer sizde böyle bir fırsat arıyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Bu hatırlatmayı da yaptıktan sonra listemize geçebiliriz.

1-) Eksta Voice Recorder:

Lisemizin ilk sırasında Ekstar Voice Recorder bulunmakta çünkü asıl fiyatı 40.99 TL olan bu uygulamanın şu anda ücretsiz olması ve ses kayıt cihazı olarak çalışması büyük bi avantaj. Kolay arayüzü ile her yaştan insanın kullanabileceği şekilde tasarlanan bu uygulama şu anda ücretsiz sizin de böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden göz atın.

2-) Email – Pro:

Genellikle mail kullanan biriyseniz ve bu işlemi çok sık yapıyorsanız bu uygulama tam size göre diyebiliriz. Uygulamanın bir çok artısı bulunduğu gibi sevmediğiniz halde para iadesi yapılıyor. Asıl fiyatı 22.99 TL olan bu uygulamanın içinde herhangi bir reklam da bulunmuyor, ve şu anda ücretsiz hale geldi çok mail kullanan biriyseniz zaman kaybetmeden bakmalısınız.

3-) Ekstar 2048:

Eğer bulmaca seven biri iseniz bu uygulama tam size göre; zaman kaybetmeden gerçek fiyatına dönmeden indirmenizzi tavsiye ederiz.

4-) Pomo:

Telefonunda değişiklik ve yenilik sevenler için Pomo adlı icon uygulamasını tavsiye ediyoruz. Halihazırda kullandığınız temayı Pomo adlı uygulama ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Ayriyetten ücretsiz uygulamarın yanında Pomo daha profesyonel diyebiliriz.

5-) 3D Ball Compass

Ormanda kalmayı, ormanda yaşam sürdürmeyi, kamp yapmayı veya izciliği seviyorsanız bu uygulamaya bi göz atın deriz. Uygulama, pusula görevi görüp, 3D olarak gayet güzel bi şekilde karşımıza çıkıyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]