Ana sayfa Garaj Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX

0
PAYLAŞ

Mitsubishi’nin ASX model aracını anlatıyoruz. Aracın şık tasarımından öte özellikleriyle de göz dolduruyor.  Aracın dış tasarımındaki sportif görünüş kullanıcıları kendine çekiyor. Bu durum Mitsubishi ASX için en büyük artılardan biri diyebiliriz.

galeri_dis_11Mitsubishi ASX’in önü şık ve sportif bir tasarıma sahip.

galeri_dis_13Aracın arkası agresif bir tasarıma sahip.

galeri_dis_01Mitsubishi ASX’in büyük bagajı sayesinde istediğiniz eşyayı rahatlıkla taşıyabileceksiniz.

iç2Aracın dış tasarımında olduğu gibi iç tasarımıda çok şık ve sportif bir biçimde. Bize göre Mitsubishi burada sade ve şık bir biçim oluşturmak istemiş.

iç3Aracın koltukları çok şık ve rahat. Koltukların arasındaki genişlik sayesinde rahat oturabilirsiniz.

iç4Arka koltukta bulunan özellik sayesinde istediğiniz zaman kolu indirip bardağınızı, suyunuzu, telefonunuzu gibi araçları koyabilirsiniz.

içKonfor: ASX Intense modelinde yer alan cam tavan, anahtarsız çalıştırma sistemi ve deri koltuk gibi özelliklerin verdiği konfor ile çok rahat olacaksınız. Cam tavan sayesinde gökyüzünü seyredebileceksiniz.

iç6Kolaylık sağlayan kumandalar ile aracınız ile ilgili ayarları buradan ayarlayabilirsiniz. Örneğin ses sisteminizin sesi açma, kısma ve mode arası geçişi sağlayabilirsiniz.

iç7Artık kolunuz çok rahat. Ön koltuklarda bulunan kol dayama sistemi ile kollarınız rahatlığa kavuşacak.

iç8Katlanabilir arka koltuklar sayesinde bagajınıza sığmayan araçları rahatlıkla sığdırabileceksiniz.

iç5Artık telefonunuzu şarj etmek için kitlere para vermenize gerek yok. Aracın ön panelinde bulunan USB priz sayesinde telefonunuzu rahatlıkla şarj edebileceksiniz. USB prizin yanında 1 adet 12V priz mevcut. Kolaylıklar elinizin altında.

galeri_dis_10Yol tutuşu: ASX yola daha sağlam tutunmak, daha güzel ilerlemek için geniş sırtlı lastiklere ve 2670 mm‘lik uzun dingil aralığına sahiptir.

galeri_dis_09Mitsubishi ASX karizmatik ve şıklığı ile kullanıcıları kendisine hayran ediyor.

Reklamın müziği için: http://tunesurfers.com/funky-chase.html

[Toplam:0    Ortalama:0/5]