Ana sayfa Tanıtım Pimapen

Pimapen

0
PAYLAŞ

Evimize pvc pencere yaptırmaya karar verdiğimizde ilk olarak internette fiyatları araştırırız. Sadece pencere için değil, her ne ürün alacak alırsak olalım ilk olarak fiyat araştırması yapıyoruz. Ancak telefon, televizyon vb. ürünlerin fiyatını bulduğumuz gibi pvc pencere, panjur veya diğer inşaat sektörüne ait özel ölçülü ürünlerin ”şak” diye fiyatını bulamayız. Bunun için bu gibi ürünlerin satışını yapan firmaların iletişim bilgilerinden ulaşarak bilgi almalıyız. Bunun için ilk olarak kabataslak pencere kapıların ölçüsü alarak bu firmaları aramak gerekir.

Peki firmaları aradık. Bir firma 5 pencere 2 kapımız için 2500 tl fiyat verdi. Diğeri ise 3500 tl. Neden bu kadar çok fiyat farkı ortaya çıkıyor. Tabi ki kalite. Teknolojik ürünleri ele alarak örnek verelim. Aynı özellikte iki televizyon biri 3000 tl diğeri 2000 tl. Neden. Kalite farkı olduğu için. Pvc pencere sektörüde böyledir. Kendi içinde kaliteli olarak lanse edilen ismi ile ün yapmış marka örnek Pimapen ile sektörde alt sıralarda yer alan adopen arasında böyle bir fark olabilir.

Başka bir konu ise pvc pencere evinize yapıldığı zaman yıllarca size fayda sağlayacak. Yaz kış faydasını göreceksiniz. Bu nedenle ucuz markaları yaptırmak yerine pimapen marka yaptırmak sizlere kar sağlar. Çünkü bu markaya vereceğiniz para mesela bir daire bazında 3000 tl diyelim. 15-20 yıl yani ömürlük olacağı için size her zaman fayda sağlamış olacak ve sağladığı yalıtım sayesinde ödediğiniz ücreti sonuna kadar hak etmiş olacak. Yani paranız boşa gitmeyecek. Ama diğer sorun çıkaran markalar size 2 gün sonra masraf çıkarttığı zaman vermiş olduğunuz örneğin 2000 tl çöpe gidecek canınızın sıkılması cabası. Kısaca ucuz değil pahalı değil uygun pimapen fiyatları ile iş yapan firma bulmak önemlidir.

Marka kadar önemli olan diğer husus işçilik. Ne kadar kaliteli malzeme kullanılırsa kullanılsın ilk üretimden evinizde ki son vidaya kadar kaliteli işçilik çok önemlidir. İşte Marmara pimapen bu konuda uzman ve her zaman tavsiye edilen firma olmuştur. *Eğer ucuz değil fiyatı uygun ve kaliteli olmasını istiyorsanız kaliteli bir firma bulmanız gerekir. Bu konuda Marmara pimapen sizlerin ödediği paranın hakkını sonuna kadar verecek firmadır. *Tüm istanbula hizmet vermektedir.

www.marmarapimapen.com – *0543 239 78 57

[Toplam:0    Ortalama:0/5]