Samsung Galaxy A8 Plus sızdırıldı

Galaxy S serisini yeniden tasarladıktan bir yıl sonra Samsung Galaxy A serisinde de aynı şeyi yapacak gibi görünüyor. Samsung Galaxy A8 Plus’ın (2018) yeni sızdırılmış resimleri Weibo’ya geldi ve cihazın Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 gibi bir Infinity Display’i kullanacağını gösterdi.

Görünen o ki en-boy oranı kolay değildir. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S ve Not cihazları 18.5:9 görüntüleme oranı kullanırken, Galaxy A serisinin önceki sızıntıları 18:9 oranını gösteriyor. Ne olursa olsun resimler, Infinity Displays’in her iki karakteristik eğimli kenarlarında, uzun bir ekranın içinde akıyor.

Samsun Galaxy Geçmişteki cihazların orta sınıf iç özellikleri ile amiral gemisi düzeyinde bir tasarımı vardı. Şu anda, Galaxy A8 Plus’ın (2018) içinde neler görebileceğimiz konusunda güvenilir bilgilere sahip değiliz. Ancak, sızdırılan resimlere dayanılarak, tasarım bu eğilimi sürdürecek gibi görünüyor.

Bu yıl görebileceğimiz önemli bir değişiklik, parmak izi sensörünün yerleştirilmesiydi. Sızıntılara göre, parmak izi algılayıcı telefonun arkasına doğru daha fazla yerleştirilecek. Telefon Infinity Ekranına sahip olduğundan kapasitif düğmeler bulunmuyor. Galaxy S serisinde Samsung, ekran düğmelerine ve kamera sensörünün yanında bir parmak izi algılayıcıya döndü. Bu, doğru bir şekilde bulunmanın zor olduğu ve LG V30 ve Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’de olduğu gibi tarayıcının ortaya taşınması için çağrıda bulunuldu. Sızıntılar doğruysa, Samsung’un bu çağrıyı dinlediği anlaşılıyor.

Söylentilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Galaxy A serisi son iki yılda Aralık ya da Ocak ayında piyasaya sürüldü.

Samsung Galaxy A8 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz? Amiral gemisi tasarımına ve orta kademe iç donanıma sahip bir Samsung telefonu satın almak ister misiniz? Yorumları bize bildirin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]