Ana sayfa Tanıtım Shrink Sektörü ve Shrink Makinesi Üretimi

Shrink Sektörü ve Shrink Makinesi Üretimi

0
PAYLAŞ

Ürünlerin satışa hazırlanması, korunması, albeni kazanması vb. işlemler için belli başlı etkenler bulunmaktadır. Ürünlerin özel plastik filmlerle ve ısı aracılığıyla sarılarak paketlenmesine Shrink ambalaj denir. Shrink ambalaj malzemeleri günümüzde POF ve PE yani Poliolefin ve Polietilen’den üretilmektedir.

Maripak ilk kurulduğu günden bu yana yani tam olarak 26 senedir Shrink sektöründe en önce firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla, sektörün lideri konumunda olmayı fazlasıyla hak etmiştir. İstanbul Dudullu’da çalışmalarını sürdüren Maripak, ambalaj makineleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ile özellikle Avrupa ve Türkiye’de isim yapmayı başarmıştır.

Shrink ve torba kalıbındaki ürün ambalajı yapan makineler konusunda ileri düzey ekipmanları ve elemanları ile birlikte küresel pazar baz alındığında kaliteli tedarikçi olma anlayışını en üst noktalara taşımayı başarmıştır. Bünyesinde yer alan 45 kişilik uzman ekibiyle, Maripak uzman ekibi sayesinde Shrink sektörüne bambaşka bir boyut kazandırmayı başarmıştır.

Shrink sektörü, shrink ambalaj ve paketleme sektörü hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]