Ana sayfa İnternet Siber Pazartesi İndirimi!

Siber Pazartesi İndirimi!

0
PAYLAŞ

Kara Cuma‘nın ardından 4 Aralık Pazartesi günü başlayacak olan Siber Pazartesi indirimlerinin kaçırmayın! Bir çok sektörde geçerli olan Siber Pazartesi‘nde ürünler %60’lara varan indirimlerle sizleri bekliyor.

Cyber Monday (Siber Pazartesi) Nedir?

Olay aslında tam olarak şu, Black Friday her şeyin başlangıcı olan gün, Şükran Günü alışverişlerinin başlama vuruşu anlamına geliyor ve o gün her şey indirime giriyor. Ardından ise Cyber Monday adı verilen indirim günü başlıyor. Bu günde de bir çok mağazada ve Online mağazada büyük indirimler oluyor.

2016 yılında Adobe Digital‘ın açıkladığı verilere göre Cyber Monday yeni bir rekora imza atarak Amerika Birleşik Devletleri’nde toplam 3,45 milyar dolarlık satışa ulaştı, bu Amerika tarihinde tek günde gerçekleşen en yüksek dijital satış rakamı.

Oyun Severler İçin Steam’da Siber Pazartesi!

Dünyanın en büyük oyuncu topluluğu ve oyun mağazaları arasında yer alan Steam‘da, Kara Cuma ve sonbahar indirimlerinin ardından Cyber Monday indirimleri de başladı!

Bir çok sevilen ve yeni oyunlarda %80’e varan indirimler ile oyun almak isteyenler için Cyber Monday tam zamanı. Bu indirim kapsamında GTA V, GTA IV Üçlemesi, CS:GO, PUBG ve bir çok sevilen oyun ve DLC paketleri de indirime girmiş durumda. Kaçırmadan almanızı öneririm.

Türkiye’de Siber Pazartesi

Dünya geneli olsun ülkemizde olsun Kara Cuma‘da binlerce mağazada, binlerce üründe çılgın indirimler olmuştu. Bu indirimler 4 Aralık Pazartesi günü gerçekleşecek Cyber Mondayde de devam edecek. Türkiye’de bir çok online alışveriş sitesi, bir çok mağazada geçerli olacak.

Bu Yazıları Okudunuz mu?

#Kota Dostu Twitter Uygulaması

#OnePlus Telefonlarını Nasıl Üretiyor?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]