Ana sayfa İnceleme Stmax Safir 2500 Elektrikli Motosiklet İnceleme

Stmax Safir 2500 Elektrikli Motosiklet İnceleme

0
PAYLAŞ

Günümüzde ulaşım araçları olarak olarak fazlasıyla ilgi gören elektrikli moped ve bisikletlerde bugün STMAX SAFİR 2500’ü inceleyeceğiz.

Evet arkadaşlar bizimde kullanmakta olduğumuz STMAX SAFİR 2500 Elektirikli Mopedimiz mesafe olarak sizleri firmanında belirttiği gibi 40-70 km götürmekte ayrıca hız olarak hız ibresinde 80 gösterirken maksimum sizleri 50 km/hız ile götürmekte beni şehir içine bulunduğum yerden 11-12 km bir mesafeyi 20 dakikada 50 km/h ile rahat götürmekte. Geceleri görüş olarak ve ışık mesafesi olarak  net ve gece sürüşlerinde başarılı bir moped STMAX SAFİR 2500.

Görünüş olarak moped normal otomatik vitesli motorlarla büyüklük olsun benzerlik olsun aynı diyebiliriz sadece tek eksiği diğer motorlara göre elektirikli moped(motor) olması yoksa herşeyi benziyor ve ilk görünüşte çoğu kişi benzinli motor sanıyor ama inceleyince anlıyorlar, elektrikli motor olduğunu.

Çoğunlukla mopedimizi gündüz kulllanacağımız için şarja gece takmanızı öneririz çünkü mopedimiz 6 ila 8 saat arasında  şarj olmakta bu da demektirki günün bir kısmı sabah eğer şarja takarsa işlerimiz aksaklık gösterebilir, bu durumda sizlere neden bu moped veya cihazı aldım dedirtebilir.

Ayrıca solmayan boya teknolojisi ile solma korkusuna kapılmanıza gerek kalmamaktadır.

150 kg ağırlık kapasitesi ile ortalama 2 kişinin rahat ulaşım sağlamasını sağlar Safir 2500 sizleri ulaşımda mutlu edecektir. Koltuğuda bir o kadar rahat ulaşım yapmanıza yardımcı olacaktır.

Günümüzde ülkemizde karayollarına önem verilmesinden dolayı yollarımız asfalt olmakta ve genelde asfalt yerlerde süreceğimiz için sizleri uyarıyoruz aman dikkat mopedimiz hemen durmuyor, fren sk-sıktığınızdan dolayı sürükleniyor ışıkta önünüzdeki araca çarpma veya dengenizi kaybedebilme ihtimaliniz bulunmakta bu yüzden her zaman önünüzdeki araç ile mesafeli gidiniz ve ışık veya yavaşlama anlarında frene yavaş yavaş basın motorunuz zaten duracaktır.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
GENEL DEĞERLENDİRME
Fiyat - Performans Elektrikli Motosikleti
7.5
PAYLAŞ
Önceki makaleiOS 11.1 Güncellemesi İle Yeni Emojiler Geliyor
Sonraki makaleHuawei Honor 7X’in Özellikleri ve Fiyatı
Halis Çelik
YERLİTEK Editörünüz, Halis Çelik Meslek lisesi pazarlama bölümü okumakta olan öğrenci. Muğla/Fethiye de yaşamaktadır, ayrıca hobi olarak teknoloji kadar arama kurtarma gönüllüsü ve Fotoğraf sanatçısı gibi sosyal bir kişiliğe sahiptir.