Ana sayfa Oyun Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu

Thermaltake X Comfort Air Oyuncu Koltuğu

0
PAYLAŞ

Oyuncu koltuklarıyla yakından tanıdığımız Thermaltake, yeni oyuncu koltuğunu tanıttı. Bu oyuncu koltuğunun en önemli özelliği ise aktif soğutma özelliği. Saatlerini bilgisayar başında harcayan bir çok kişi için biçilmiş kaftan olan oyuncu koltukları hem rahat oluşlarıyla hem de sağlık açısından oluşabilecek zararları en aza indirgiyor. Thermaltake de bu yoldan yola çıkarak yeni oyuncu koltuğu olan Thermaltake X Comfort Air‘i duyurdu.

Thermaltake X Comfort Air Özellikleri

Öncelikle bu Thermaltake X Comfort Air modelinin en önemli özelliği olan soğutma sistemi ile başlayalım. Dört adet yüksek basınçlı fandan oluşan bu soğutma sistemi ile oyuncu koltuklarında yeni bir devir açılıyor diyebiliriz. Bu fanların bulunduğu yer ise oturma bölümünün hemen alt kısmında. Fanların 3 farklı hızda çalışabildiğini de belirtelim. Fanlar ne işe yarayacak diye sorarsanız, suni deri bir süre sonra rahatsız edebilen bir yapıya sahiptir, fanlar sayesinde bu rahatsız edişini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca fanlar sayesinde koltuk 0.6 ile 1.5 derece arasında daha serin oluyor.

Fanların gürültü seviyesi ise yalnızca 32 dB(A). Diğer özellikleri ise; yükseklik ayarı, sırt açısı, salınım ve dört yönlü kolçak ayarı, eğim kilidi yani klasik oyuncu koltuğu özellikleri diyebiliriz. Koltuk, alüminyum çerçeve üzerinde kurulu olarak karşımıza çıkıyor. Dolgu malzemesinde yer alan köpüğün ise 75kg/m3 olduğunu belirtelim. Alüminyum 5 koldan oluşan tabanda 3 inç büyüklüğünde tekerlekler de yer alıyor.

Renkleri ve Fiyatları

Ürün 2 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri kırmızı diğeri ise siyah. Thermaltake X Comfort Air oyuncu koltuğunun fiyatı ise 500 dolar. Bu fiyat etiketini oldukça yüksek bulabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]