Ana sayfa Uygulamalar Twitter Lite Artık Kullanılabilir

Twitter Lite Artık Kullanılabilir

0
PAYLAŞ

Twitter‘ın, kullanıcı odaklı ve kota dostu sürümü olan Twitter Lite yayınlandı. Twitter, aslında Nisan ayında Lite uygulamasını duyurmuştu ancak birçok bölgeye indirme seçeneği sunulmamış sadece belirli yerler için indirilebilirdi. Şimdi ise birçok bölgede sunulmuş oldu.

Twitter Lite Neler Sunuyor?

En büyük özelliği kota dostu olması olan uygulamanın boyutu da yalnızca 1MB. Uygulama ayrıca, paylaşımlarda, kullanıcı istemediğinde görselleri ve videoları tamamen yüklemiyor ve göstermiyor. Bu özelliğin kota bakımından oldukça önemli olduğunu belirtelim. Yani uygulama ile paylaşımları, kotanızı bitirmeden daha çok takip edebileceksiniz.

Twitter Lite Ülkemizde Kullanıma Sunuldu mu?

Twitter Lite uygulaması hatırlanacağı üzere ilk olarak Filipinler de yayınlanmıştı. Şimdi ise tam 24 yeni ülkede daha kullanıma sunuldu fakat aralarında Türkiye mevcut değil. Yani ülkemiz için bu uygulama, kullanıma sunulmadı. Tabi uygulamanın henüz ülkemizde kullanıma sunulmamış oluşu, ülkemizde yayınlanmayacak anlamına da gelmiyor. Bu kota dostu Twitter uygulamasının birkaç ay içerisinde ülkemizde de yayınlanması bekleniyor.

Uygulama, kota dostu bir Twitter uygulaması olduğundan dolayı, kullanıcılar tarafından oldukça beğenileceğe benziyor. Uygulama hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu Yazıları Okudunuz mu?

Parmak İzi Özelliğine Sahip Mouse: Cherry MC 4900
Dünya’nın En Ucuz İnternetine Sahip Ülkeler
[Toplam:0    Ortalama:0/5]