Ana sayfa Uygulamalar WhatsApp’dan Ses Getirecek Güncelleme

WhatsApp’dan Ses Getirecek Güncelleme

0
PAYLAŞ

WhatsApp yeni getirdiği güncelleme ile büyük bir problemi ortadan kaldırıyor.

Her gün getirdiği bir çok yenilik ve güncellemeler ile üst planda yer alan WhatsApp bu sefer çıkaracağı güncelleme ile insanları büyük dertten kurtarıyor. Kullanıcılar uzun süredir beklediği güncelleme geldi. Yeni gelen güncelleme ile WhatsApp’a mesaj silme özelliği getiriliyor.

Uzun süredir çoğu insanın çıldırmak üzere olduğu mesaj silememe durumu artık giderildi. Mesajı hem kendi telefonumuzdan, hem de karşı kullanıcının telefonunda silme özelliği çoğu insanın işine yarayacak. Bu sistem ile yanlış kişiye attığımız yanlış mesajı silmemize olanak sağlayacak. Elbette eski mesajları bu güncelleme yardımı ile silemeyeceğiz. Yalnızca 7 dakika gibi bir süre içerisinde silinebilecek olan mesajlar, zamanı geçtikten sonra silinmeyecek.

WhatsApp, bu özelliği “Delete for Everyone” olarak isimlendirdi. Grup veya kişisel konuşmalarda 7 dakika içerisinde her iki telefonda da gönderdiğiniz mesajı silebileceksiniz. Delete for Everyone özelliği gif, video, fotoğraf ve sesleri de silebilmemize imkan sağlıyor.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]