Ana sayfa Garaj Yeni Renault Kadjar’ın Fiyatı Belli Oldu

Yeni Renault Kadjar’ın Fiyatı Belli Oldu

0
PAYLAŞ

Dünya Prömiyeri yapılan ve Türkiye’de de İstanbul Autoshow 2015’de görücüye çıkan Renault‘un yeni Crossover modeli Kadjar‘ın fiyatı belli oldu.

Renaul Kadjar Nasıl Bir Crossover

Türkiye’de Captur Modeliyle dikkatleri çeken Renault SUV piyasasını altüst etmek için işi daha da büyütüp oyuna Kadjar‘ı da sokuyor. Bakalım Kadjar‘ın böyle bir potansiyeli var mı ? Renault‘un beklentilerini Karşılayabilir mı ? Kısaca;

Kadjar nasıl bir otomobil ?

renault-kadjar-gallery-2.jpg.ximg.l_12_m.smartKadjar yeni dizayn anlayışının sınırlarını zorluyor. İster şehir yaşamında, ister doğayı keşfederken kusursuz konfor sağlayan bu “crossover”, seni hayalini bile kurmaya cesaret edemeyeceğin bir yolculuğa çıkarıyor. Kadjar‘ın 4×2 ve 4×4 sürüş modları arasında, atletik yapısına yakışır biçimde yaptığı geçiş, övgüyü hak ediyor.

Kadjar‘ın güçlü kişiliğinin bir işareti olan imza niteliğindeki aydınlatma sistemi, gece ve gündüz görünürlüğünü arttırmak için Full LEDS ve Pure Vision teknolojisi ile donanımlı olarak geliyor. Kadjar‘ın içindeysen, başka hiçbir yerde bu kadar konforlu hissedemeyeceğiniz Kaliteli malzemeler, konforlu koltuklar, sportif sürüş pozisyonu ve gelişmiş ses sistemi, kullanılmış. Kadjar bu yönleriyle Kullanıcıların kalbinde taht kurmaya aday.

renault-kadjar-gallery-8.jpg.ximg.l_12_m.smartRenault’da ilk kez kullanılan teknolojileri de bünyesinde barındıran Kadjar‘da ‘Eller Serbest Park Sistemi‘, park manevralarında sürücüyü uyaran ‘360 derece park destek sistemi’ öndeki araca çarpma riskinde frenlerin otomatik devreye sokan ‘Aktif Acil Fren Destek Sistemi (AEBS)’,  gibi donanımlar mevcut. Otomobil’de kullanıla multimedya sistemi R-Link 2 sayesinde kişiselleştirilebiliyor ve internete bağlantı imkanı sağlayabiliyor.

renault-kadjar-gallery-5.jpg.ximg.l_12_m.smartKadjar’da, 1.2 litrelik 130 HP güç üreten bir benzinli; 110 ve 130 HP güç üreten dCi dizel bir motora sahip. 4×2 ve 4×4 versiyonları ile satışa sunulan araçta manuel ve EDC otomatik vites seçeneği de bulunuyor. 100 kilometrede 3.8 litrelik fabrika değerleriyle oldukça iddialı tüketim değerine sahip olan yeni crossover, kilometrede 99 gr/km’lik karbon emisyon değerine sahip.

Gelelim Kadjar’ın fiyatına;

Bildiğiniz üzere ülkemizde en çok satılan SUV modeller ilk sırada Duster ve ikinci sırada Qasqhai olmak üzere Dacia ve Nissan. Renault ise SUV piyasasını karıştırmak niyetinde. Bunun en büyük göstergesi ise Kadjar’ın fiyatı.

1.2 130 Beygir Benzinli Manuel 69.500 TL

1.5 110 Beygir Dizel Otomatik 85.500 TL

1.6 130 Beygir Dizel Otomatik (4×4) 92.500 TL

Kadjar bu fiyatlarla kendisinden istenileni gerçekleştirebilir mi? Bizce bu mümkün. Ama şu kesin yakında Türkiye sokaklarından bir Kadjar geçecek.

Sizin Kadjar hakkındaki düşünceleriniz neler ? Bizimle paylaşın.

RENAULT KADJAR RESİM GALERİSİ:

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]